Hansson Böe oljemålning

Hansson Böe oljemålning
Hansson Böe oljemålning
Hansson Böe oljemålning
Hansson Böe oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANSSON BÖE, Birger Emanuel (1900-1987): Skogslandskap med insjö signerad och daterad BEH-Böe 1948, olja på pannå, ca 60 x 73 cm

360232

2016-02-11