Barskåp 1900-talets mitt

Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets mitt, fanérat i mahogny, invändig belysning, ovansida med glasskiva, höjd ca 115, 86x44 cm, nyckel finns

Smärre ytskador o repor, ngt ostadigt, klippt el

360234

2016-02-11