Eric Rhönnstad oljemålning

Eric Rhönnstad oljemålning
Eric Rhönnstad oljemålning
Eric Rhönnstad oljemålning
Eric Rhönnstad oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980): Vinterlandskap, signerad och daterad Eric Rhönnstad 1951, olja på pannå, ca 25 x 35 cm

360239

2016-02-11