Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GERTRUD STAVLING (1918-2008): Komposition, signerad G. Stavling, olja på duk, ca 58x76 cm
Zustandsbeschreibung
360246
2016-02-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner