Gertrud Stavling oljemålning

Gertrud Stavling oljemålning
Gertrud Stavling oljemålning
Gertrud Stavling oljemålning
Gertrud Stavling oljemålning
Gertrud Stavling oljemålning
Gertrud Stavling oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GERTRUD STAVLING (1918-2008): Komposition, signerad G. Stavling, olja på duk, ca 58x76 cm

Zustandsbeschreibung

360246

2016-02-11