Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, sten med mässingsfötter och beslag, total höjd 70 cm

Kupa med nagg

360247

2016-02-11