Smörask 1800-tal

Smörask 1800-tal
Smörask 1800-tal
Smörask 1800-tal
Smörask 1800-tal
Smörask 1800-tal
Smörask 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SMÖRASK, 1800-tal, sten, oktagonal form, höjd 9,5, 13x10 cm

Lagat lock, nagg, sprickor

360254

2016-02-11