Mongoliska altarföremål

Mongoliska altarföremål
Mongoliska altarföremål
Mongoliska altarföremål
Mongoliska altarföremål
Mongoliska altarföremål
Mongoliska altarföremål
Mongoliska altarföremål
Mongoliska altarföremål

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ALTARORNAMENT, 1 par, silver, Mongoliet, tidigt 1900-tal, 2 av 7 dyrbarheter, inläggningar av malakit och röd sten, höjd ca 26-27 cm

Slitage, bucklor

360266

2016-02-11