Pierre Olofsson litografi

Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, färglitografi, signerad Olofsson, numrerad 247/258 ca 26x89 cm

360282

2016-02-11