Oskar Leonard Anderson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSKAR LEONARD ANDERSON (1836-1868), motiv från 30-åriga kriget, signerad OL Anderson, olja på duk, ca 47x38 cm

Hål, skador

360283

2016-02-11