Gideon Börje oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Sydländskt landskap, signerad G Börje, olja på duk, 59x79 cm
Kuntoraportti
Tryckmärken, hål
360287
Päivämäärä:
2016-02-11