Gideon Börje oljemålning

Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Sydländskt landskap, signerad G Börje, olja på duk, 59x79 cm

Kuntoraportti

Tryckmärken, hål

360287

Päivämäärä:

2016-02-11