Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PETTER ZENNSTRÖM (född 1945): Komposition
monogramsignerad och daterad PZ -11, olja på duk, 66x48 cm, oramad
PROVENIENS: Inköpt direkt av konstnären
Smärre ytslitage
360297
2016-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här