Petter Zennström Komposition

Petter Zennström Komposition
Petter Zennström Komposition
Petter Zennström Komposition
Petter Zennström Komposition
Petter Zennström Komposition
Petter Zennström Komposition

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PETTER ZENNSTRÖM (född 1945): Komposition
monogramsignerad och daterad PZ -11, olja på duk, 66x48 cm, oramad

PROVENIENS: Inköpt direkt av konstnären

Smärre ytslitage

360297

2016-03-02