Bägare 1700-tal

Bägare 1700-tal
Bägare 1700-tal
Bägare 1700-tal
Bägare 1700-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, silver, Carl Magnus Ekman (1729-1736 (1738), Eksjö, höjd ca 9,5 cm, vikt ca 70 g

Bucklor, slitage

360303

2016-02-11