Anna Palm akvarell

Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA PALM (1859-1924), tillskriven: Kustbild med båtar, akvarell, 25x34 cm

Smärre lagningar och veck

360320

2016-02-11