Takarmatur 1930-tal

Takarmatur 1930-tal
Takarmatur 1930-tal
Takarmatur 1930-tal
Takarmatur 1930-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1930-tal, stomme i patinerad metall, dekordelar i mässing, höjd ca 56, diameter 67 cm

Ett dekorelement löst, en skärm med skador

360336

2016-02-11