Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ORIENTMATTA, Anatolien, ca 463x348 cm
Kraftigt slitage, skador/hål, lagning
360339
2016-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här