Edvard Bergh

Edvard Bergh
Edvard Bergh
Edvard Bergh
Edvard Bergh
Edvard Bergh
Edvard Bergh

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDVARD BERGH (1828-1880): Skogsarbetare, signerad och daterad Edward Bergh, 1853? olja på duk, 28x33 cm

Smärre Krackelyrer

360351

2016-02-11