Hilding Linnqvist

Hilding Linnqvist
Hilding Linnqvist

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILDING LINNQVIST (1891-1984): Skiss - Fjordhästar, Västkusten, osignerad, akvarell och blyerts, 28 x 36,5 cm
PROVENIENS: Färg och Form

360358

2016-02-11