James Coignard färgcarborundum
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard och numrerad 57/75 färgcarborundum, bladstorlek ca 55X45 cm
Visas på Geijersgatan 14 i göteborg
Kuntoraportti
360360
Päivämäärä:
2016-02-24