James Coignard färgcarborundum

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard och numrerad 57/75 färgcarborundum, bladstorlek ca 55X45 cm

Visas på Geijersgatan 14 i göteborg

Kuntoraportti

360360

Päivämäärä:

2016-02-24