Klubbat för:
48 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
POKAL med lock, silver, 1700-tal, med infällda mynt i huvudsak polska och tyska, invändigt förgylld, höjd ca 29 cm, vikt ca 1750 g
360361
2016-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här