Pokal med lock silver

Pokal med lock silver
Pokal med lock silver
Pokal med lock silver
Pokal med lock silver
Pokal med lock silver
Pokal med lock silver
Pokal med lock silver
Pokal med lock silver
Pokal med lock silver
Pokal med lock silver
Pokal med lock silver
Pokal med lock silver

Klubbat för:

48 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

POKAL med lock, silver, 1700-tal, med infällda mynt i huvudsak polska och tyska, invändigt förgylld, höjd ca 29 cm, vikt ca 1750 g

360361

2016-02-11