Vitrinskåp engelsk stil
2016-02-11
360362
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, patinerade metallbeslag, hyllplan i glas, höjd ca 185, 80x36 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytskador