Arman färgserigrafi

Arman färgserigrafi
Arman färgserigrafi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, född 1928): Fiddlemania, 1987, signerad och numrerad 155/200, färgserigrafi,45x40, stämpel Galleri GKM

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

360377

2016-02-24