Toiletteburkar silver

Toiletteburkar silver
Toiletteburkar silver
Toiletteburkar silver
Toiletteburkar silver
Toiletteburkar silver
Toiletteburkar silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOILETTEBURKAR, 3 st, BORSTE, glas med silverlock, 1900-tal, 2 flaskor med lock i vitmetall medföljer

Bucklor, slitage

360380

2016-02-11