Thure Wallner oljemålning

Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

THURE WALLNER (1888-1965), "Taltrast", signerad Th. Wallner, olja på pannå av papp, 28x25 cm

360388

2016-02-11