Fickur 6 st
2016-02-11
360389
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FICKUR, 6 st, silverboetter, 17-/1800-tal, emaljerade urtavlor bl.a. Nicolas Lind, London, diameter ca 42-65 mm
Omfattande skador