Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FICKUR, 2 st, silverboetter, 1700-tal, emaljerade urtavlor, Johan Gladman Stockholm (1731-1800) resp Joachim Hovenschiöld d ä, Stockholm, (1767-1800), diameter ca 60 mm
Slitage, skador
360400
2016-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här