Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMAN, Fernandez (1928-2005): Violiner, signerad Arman, färglitografi E.A. 14/20, bladmått 76x56 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
360407
2016-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här