Fernandez Arman litografi

Fernandez Arman litografi
Fernandez Arman litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMAN, Fernandez (1928-2005): Violiner, signerad Arman, färglitografi E.A. 14/20, bladmått 76x56 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

360407

2016-02-24