Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOLAR, 2 st, IKEA, 1970-tal, svart formpressad plast, sitthöjd 46 cm
Bruksslitage
360419
2016-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här