Bordsuppsats jugend

Bordsuppsats jugend
Bordsuppsats jugend
Bordsuppsats jugend
Bordsuppsats jugend
Bordsuppsats jugend
Bordsuppsats jugend
Bordsuppsats jugend
Bordsuppsats jugend

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUPPSATS / SKÅL, jugend, glas och vitmetall, glasskål i slipat glas, höjd 40 cm

Smärre nagg, ytslitage

360421

2016-02-12