Elena Micheew oljemålning

Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELENA MICHEEW (1899-1972): Lissabonmotiv, signerad och daterad E Micheew -50, olja på pannå, 38x31 cm

360426

2016-02-12