Dali torrnål med färglitografi
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DALI, Salvador (1904-1989): ur "La Conquete de Cosmos", signerad samt numrerad CIV/CVC, torrnål med litografi, bladstorlek 100x70 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Smärre hanteringsveck
360429
2016-02-24