Frackknappar 1 par 18 k guld

Frackknappar 1 par 18 k guld
Frackknappar 1 par 18 k guld
Frackknappar 1 par 18 k guld
Frackknappar 1 par 18 k guld
Frackknappar 1 par 18 k guld
Frackknappar 1 par 18 k guld

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRACKKNAPPAR, 3 st., MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18 k guld, Samuel (Sam) Pettersson, Linköping 1907/1908, vikt ca 10 g, originaletuier

Etuier med slitage, manschettknappar med bucklor och lagningar

360443

2016-02-13