Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

1 200 SEK

1 200 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Anatolien, bönematta, ull på ullvarp, ca 158x102 cm

Slitage, lagningar

360461

2016-02-17