Kuststad
2016-02-12
360486
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS ERIK LARSSON (1912-1971): Kuststad, signerad L Larsson, olja på duk, ca 47x67 cm