Axel Nilsson
2016-02-11
360492
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
AXEL NILSSON (1889-1981): Knöbäck, signerad och daterad Axel. Nilsson -52, olja på pannå, ca 45x54 cm