Elis Wallin

Elis Wallin
Elis Wallin
Elis Wallin
Elis Wallin
Elis Wallin
Elis Wallin

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS WALLIN (1888-1972): Vinterbild Stockholm, signerad och daterad Ellis Wallin -74, olja på duk, ca 45x55 cm

360510

2016-02-12