Georg Lodström

Georg Lodström
Georg Lodström
Georg Lodström
Georg Lodström
Georg Lodström
Georg Lodström

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG LODSTRÖM (1915-1972): Kustlandskap, signerad Lodström 46, olja på pannå, ca 53x64 cm

360512

2016-02-12