Arvid Johansson

Arvid Johansson
Arvid Johansson
Arvid Johansson
Arvid Johansson
Arvid Johansson
Arvid Johansson

Klubbat för:

8 200 SEK

2 500 SEK

ARVID JOHANSSON (1852-1923): Kustlandskap i månsken, signerad, olja på duk, ca 72x121 cm

360514

2016-02-12