Åke Lange
2016-02-12
360527
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÅKE LANGE (1909-1975): efter, Solbadare, stämpelsignerad Lange, c-print, ca 30,5x48 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj