Thea Ekström oljemålning

Thea Ekström oljemålning
Thea Ekström oljemålning
Thea Ekström oljemålning
Thea Ekström oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

THEA EKSTRÖM (1920-1988), komposition med hand, signerad och daterad Ekström 16 IV 74, 23,5 x 30 cm

360540

2016-02-12