Bernhard Dörries
2016-02-14
360553
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNHARD DÖRRIES (1898-1978), (9), litografier, signerade Bernard Dörries, bladstorlek 35x25 cm