Sauer oljemålning
2016-02-13
360558
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Gamla Stan Stockholm, signerad och daterad Sauer 35, olja på pannå, ca 89x64 cm