Malte Tolf Nyberg oljemålning

Malte Tolf Nyberg oljemålning
Malte Tolf Nyberg oljemålning
Malte Tolf Nyberg oljemålning
Malte Tolf Nyberg oljemålning
Malte Tolf Nyberg oljemålning
Malte Tolf Nyberg oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MALTE TOLF NYBERG (född 1929): Komposition, signerad XII, olja på duk, ca 61x50 cm

360574

2016-02-13