Figuriner Bing & Gröndal

Figuriner Bing & Gröndal
Figuriner Bing & Gröndal
Figuriner Bing & Gröndal
Figuriner Bing & Gröndal
Figuriner Bing & Gröndal
Figuriner Bing & Gröndal
Figuriner Bing & Gröndal
Figuriner Bing & Gröndal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BING & GRÖNDAL, 3 fågelfiguriner samt ett fat med krabba, 2 fågelfiguriner 1900-talets mitt övrigt 1900-talets senare del, porslin, 1.a sortering

Smärre nagg på blåmesens stjärt

360583

2016-02-12