Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BING & GRÖNDAL, 3 fågelfiguriner samt ett fat med krabba, 2 fågelfiguriner 1900-talets mitt övrigt 1900-talets senare del, porslin, 1.a sortering
Smärre nagg på blåmesens stjärt
360583
2016-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här