Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ETAGÈRE, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, 3 hyllplan, gjuten metall, svartmålad med förgyllning, dekor av figurscener, märkt CAH? samt Mustercutz, höjd 76, 46 x 32 cm
Bruksslitage
360584
2016-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här