Etagere i nyrokoko

Etagere i nyrokoko
Etagere i nyrokoko
Etagere i nyrokoko
Etagere i nyrokoko
Etagere i nyrokoko
Etagere i nyrokoko
Etagere i nyrokoko
Etagere i nyrokoko
Etagere i nyrokoko
Etagere i nyrokoko

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ETAGÈRE, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, 3 hyllplan, gjuten metall, svartmålad med förgyllning, dekor av figurscener, märkt CAH? samt Mustercutz, höjd 76, 46 x 32 cm

Bruksslitage

360584

2016-02-12