Silverbestick 1700-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BESTICK, sterlingsilver samt stål, 1700-tal, Georg III, 2 knivar och 2 tvåtenade gafflar, skaften märkta "M & T" samt "Sterling", knivbladen märkta "MADIN", längd 21 respektive 27 cm
Åldersrelaterat slitage
360587
2016-02-12