Ulf Malmgren oljemålning

Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF MALMGREN (1937-2012): ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Nathalie", signerad och daterad U Malmgren 1990-tal, olja på duk, 61x45 cm, oramad

360603

2016-02-12