Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TENNFIGURER, 1900-talets första hälft, bl.a Tenngjuteriet Mars, Gamla Santessonska Tenngjuteriet, mm, ett antal fabriksförpackningar
Diverse skador
360622
2016-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här