Tennsoldater

Tennsoldater
Tennsoldater
Tennsoldater
Tennsoldater

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TENNFIGURER, 1900-talets första hälft, bl.a Tenngjuteriet Mars, Gamla Santessonska Tenngjuteriet, mm, ett antal fabriksförpackningar

Diverse skador

360622

2016-02-19