Carl Müller Baumgarten oljemålningar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MÜLLER-BAUMGARTEN (1879-1964): (2), Kustbilder med fiskare, signerade, olja på duk, vardera ca 29 x 45 cm

360623

2016-02-13